vedeni@elroncz.cz +420 731 172 452

O firmě

Hlavním podnikatelským záměrem společnosti je poskytovat kvalitní služby v oblasti přípravy rekultivačních kompostů a substrátů pro rekultivační účely. Naše společnost disponuje svozovou technikou. Jsme schopni nabídnout kompletní sortiment od svozu až po zpracování odpadu. Našimi zákazníky jsou městské i obecní úřady a podnikatelské subjekty.

Ve spolupráci se společnostmi, které se zabývají hornickou činností, jsme provedli a provádíme rekultivaci pozemků po ukončení hornické činnosti v Plzeňském kraji. Krajina je postupně upravována tak, aby se pozemky narušené hornickou činností vrátily do krajiny.

Hlavní činnost firmy

Důležité informace

Nároky kladené na služby, které poskytujeme a nadále budeme poskytovat, na jejich pružnost rychlost a mimořádně vysokou kvalitu, včetně maximálně šetrného přístupu k ochraně životního prostředí, vyústily v rozhodnutí vedení organizace zavést integrovaný systém jakosti a environmentu zavedený v souladu s požadavky norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001 a pokračovat v dalším uplatňování tohoto systému v organizaci.

Politika jakosti a enviromentu firmy ELRON CZ s.r.o.

Certifikace ISO

ELRON CZ Certifikace ISO
ELRON CZ Certifikace ISO
ELRON CZ Certifikace ISO
ELRON CZ Certifikace ISO
ELRON CZ Certifikace ISO
ELRON CZ Certifikace ISO

Ocenění

Jednatelka společnosti ELRON CZ s.r.o. ve finále
Ocenění českých podnikatelek – OCP

Slavnostní vyhlášení vítězek 8. ročníku Ocenění Českých Podnikatelek proběhlo 5. Listopadu 2015 v Praze. Ocenění Českých Podnikatelek - OCP podporuje české podnikatelky, oceňuje jejich projekty, inovace, ekonomický růst, osobní přístup, společenský dopad a kultivaci podnikatelského prostředí nejenom v rámci České republiky, ale i v zahraničí.“

Prodej lupku

kontakt

Sídlo společnosti:

ELRON CZ s. r. o.
Holečkova 789/49
150 00 Praha 5

Telefon:

+420 731 172 452